27 lip 2014

нєנкα

Cześć wszystkim! :D

Stworzyłam własnego blogspota, ponieważ uważam, że tworzy się tam najlepiej blogi. Te wszystkie Tumblry, Onety, WuPe itp. nie dorastają do pięt Bloggerowi.

Zacznijmy od mojej osoby:
  1. Wbrew mojej nazwy, nie mam na imię Klemcia.
  2. Uwielbiam Britney Spears! Stąd końcówka "вιт¢н", bo moja ulubiona piosenka to "Work Bitch".
  3. Lubię grać w Minecraft'a oraz Simsy, ale nie pogardzę także innymi grami :)
  4. Mieszkam w Szczecinie :D (flołting garden xD)
  5. Więcej faktów później XD
A raczej jak wbijecie te cool 1000 wyświetleń.

Ciekawi was, z czego będą posty? Może na początek powiem, że nie będę tworzyć jakichś gównianych serii z gier! Zamiast tych gównianych serii z gier (powtarzam się XD) będą gameplay'e czy tam gejmpleje. Chociaż właściwie... gameplay może być 1 w grze, no to będą te serie XD Z seriami jest bardzo łatwo. Masz plan, realizujesz go i wklepujesz na bloga.

Planowane rozpoczęcie serii - 6 sierpnia! Dlaczego? Mam w ch... zapchany komp jakimiś gównami typu Majkrosoft Ofis dwa tysionce śedem albo Interweb Exploder. Wychodząc z tematu, jutro wyjeżdżam, więc i tak nie mogłabym rozpocząć serii, a że mam stacjonarkę to tym bardziej. A 5 sierpnia kupuję sobie laptopa, no to będzie oxik.

Na koniec walnę sucharem.

Co mówi ksiądz pod koniec ślubu informatyka?

- Pobieranie zakończone!

Hahahahahhahahahha! Ale beka xD

Cóż, do zobaczenia, my dears :*
кℓєм¢ια вιт¢н ~