Cześć wszystkim! :D
Stworzyłam własnego blogspota, ponieważ uważam, że tworzy się tam najlepiej blogi. Te wszystkie Tumblry, Onety, WuPe itp. nie dorastają do pięt Bloggerowi.
Zacznijmy od mojej osoby:
- Wbrew mojej nazwy, nie mam na imię Klemcia.
- Uwielbiam Britney Spears! Stąd końcówka "вιт¢н", bo moja ulubiona piosenka to "Work Bitch".
- Lubię grać w Minecraft'a oraz Simsy, ale nie pogardzę także innymi grami :)
- Mieszkam w Szczecinie :D (flołting garden xD)
- Więcej faktów później XD
A raczej jak wbijecie te cool 1000 wyświetleń.
Ciekawi was, z czego będą posty? Może na początek powiem, że nie będę tworzyć jakichś gównianych serii z gier! Zamiast tych gównianych serii z gier (powtarzam się XD) będą gameplay'e czy tam gejmpleje. Chociaż właściwie... gameplay może być 1 w grze, no to będą te serie XD Z seriami jest bardzo łatwo. Masz plan, realizujesz go i wklepujesz na bloga.
Planowane rozpoczęcie serii - 6 sierpnia! Dlaczego? Mam w ch... zapchany komp jakimiś gównami typu Majkrosoft Ofis dwa tysionce śedem albo Interweb Exploder. Wychodząc z tematu, jutro wyjeżdżam, więc i tak nie mogłabym rozpocząć serii, a że mam stacjonarkę to tym bardziej. A 5 sierpnia kupuję sobie laptopa, no to będzie oxik.
Na koniec walnę sucharem.
Co mówi ksiądz pod koniec ślubu informatyka?
- Pobieranie zakończone!
Hahahahahhahahahha! Ale beka xD
Cóż, do zobaczenia, my dears :*
~ кℓєм¢ια вιт¢н ~
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz