8 sie 2014

"Z życia Kelly Bridge" #1 - Pierwsze dni tegorocznych wakacji... cz. 1

Witajta, gajs :P

Wiem, miałam pisać 6 sierpnia, ale byłam zajęta.
Pierwsza seria nosi tytuł "Z życia Kelly Bridge". Miała się nazywać "Dzień z życia idiotki" lub "Z życia krejzolki", ale ten pierwszy bardziej odpowiada przesłaniu i postanowiłam całkowicie zmienić fabułę.

Seria opowiada o losach Kelly Bridge mieszkającej w dużym mieście z masą mieszkańców. Próbuje jakoś oswoić się z nim, ale jej to nie wychodzi, bo jest niezwykłym przykładem niezdary. Wkrótce jej życie się zmienia nie do poznania. Jak? Bądźcie cierpliwi i czytajcie tą serię. Odcinki będą pojawiać się w każdą sobotę :)

Życzę miłej lektury :*



Cześć. Jestem Kelly Bridge, mam 15 lat. Mieszkam wraz z rodziną w Las Vegas, w którym roi się od mieszkańców. Naprawdę! Ciasno tu i tam... prawie przejść się bezpiecznie nie da. Próbuję jakoś się z tym oswoić... jednak wszystko na nic.

Moja matka, Emily, pracuje jako lekarka w miejscowym szpitalu. Ojciec, Gerard, jest policjantem. Mam młodszą o rok siostrę, Hayley. Mam również 2 koty, Molly oraz Hero. Molly ma białe futerko z kilkoma burymi łatami na głowie, tułowiu i ogonie. Hero natomiast jest przepięknym czarno-białym kotem. Oba się bardzo ze sobą lubią, jednak mama obawia się, że nie starczy miejsca dla ich potomstwa. Nie chce ich sterylizować, bo chętnie opiekowałaby się malutkimi.

Mam wielu przyjaciół. Najlepsza przyjaciółka - zdecydowanie Emma. Jest wspaniała! Zawsze pomaga mi w wielu rzeczach, np. odrabianie prac domowych, sprzątanie pokoju (hehe) czy nawet pielęgnowanie ogródka, bo mamy nie ma dosyć długo w domu. Tata zawsze wraca w nocy do domu, więc też za bardzo czasu nie ma. Zostaję tylko ja, Hayley, Molly i Hero oraz czasami Emma. 

Dzień po dniu, zawsze żyłam sobie nudno... do czasu... kiedy to moje życie wreszcie nabrało sensu... a było to w wakacje.

CDN.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz