13 sie 2014

The Sims 4 Demo Stwórz Sima już dostępne!




Witam Was bardzo serdecznie, moi zacni czytelnicy bloga. Jak wiele z Was już dobrze wie i z niecierpliwością na to czekało, 12 sierpnia udostępniono całemu światu The Sims 4 Demo Stwórz Sima. Sama również ściągnę :)

Mimo, że nie jestem psycho-fanką Simsów, to i tak zrobię z "czwórki" serię. Jeżeli mi się uda, zakupię również podstawę, chociaż, te braki troszeczkę dobijają - małe dzieci, baseny, wiele innych bardzo ciekawych rzeczy - dosłowny R.I.P.

Pierwszym czwórkowym Simem, a raczej Simką, będę ja. Szczupła, o blond włosach i wspaniałych oczach - ja!
Następnie stworzę również głównych bohaterów swojego opowiadania - "Z życia Kelly Bridge". Będą to: tytułowa Kelly Bridge, jej rodzice - Emily oraz Gerard, jej siostra Hayley, jej przyjaciółka Emma oraz jej... hmm... nowego znajomego Arthura Adamsa.

Oczywiście, moja Simowa karykatura będzie awatarem mojego profilu Bloggera.

To by było na tyle w dzisiejszym poście. Przypominam, że w sobotę trzecia część "Z życia Kelly Bridge", więc czekajcie :)

~ Klemcia B!tch ~

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz